O nas

Wykonujemy między innymi budynki mieszkalne – wielorodzinne, jednorodzinne i szeregowe, obiekty usługowe i przemysłowe. Prowadzimy prace remontowe, adaptacyjne i termomodernizacyjne.

Stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników poprzez czynny udział w sympozjach i szkoleniach prowadzonych przez firmy branży budowlanej.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MONOLIT zostało zarejestrowane w lipcu 2000 r. Siedziba firmy znajduje się w Myszkowie przy ul. Słowackiego 1A. Firma swoją działalność prowadzi na terenie całego kraju. P.W.MONOLIT jest firmą projektowo – wykonawczą w branży budowlanej, specjalizującą się przede wszystkim w realizacji obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej i przemysłowych. Współpracujemy z firmami wykonującymi instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania oraz roboty drogowe. W generalnym wykonawstwie jesteśmy w stanie zrealizować każdą inwestycję. W firmie zatrudnieni są w większości miejscowi pracownicy oraz lokalne firmy podwykonawcze , co łagodzi problem bezrobocia w naszym regionie. Nasza kadra posiada szeroką wiedzę techniczną, duże doświadczenie oraz uprawnienia wymagane podczas realizacji wszelkich obiektów budowlanych. Niezbędny do realizacji robót sprzęt, własne środki transportu oraz sprawna organizacja prac pozwalają na dotrzymanie ustalonych umową terminów realizacji inwestycji.

Nieustannie dokładamy starań, aby sprostać wzrastającym wymaganiom inwestorów.